Mycie okien, witryn oraz przeszkleń Kraków

Zajmujemy się profesjonalnym myciem okien, witryn oraz przeszkleń w Krakowie i okolicach. Posiadamy duże doświadczenie w tej dziedzinie i cały czas monitorujemy rynek w poszukiwaniu nowych rozwiązań technicznych, sprzętów oraz środków czystości.

Do każdego mycia okien podchodzimy indywidualnie. Realizujemy jednorazowe, mniejsze zlecenia takie jak mieszkania, domy, witryny sklepów czy niewielkie biura w Krakowie. Wykonujemy również regularne utrzymanie czystości w większych obiektach – firmy, biurowce, restauracje, szkoły, szpitale, galerie handlowe, obiekty przemysłowe i inne. Zajmujemy się również sprzątaniem i myciem okien poremontowym.

Metody mycia okien

Naszą usługę wykonujemy głównie dwoma metodami – tradycyjną oraz z wykorzystaniem wody demineralizowanej.

Mycie okien tradycyjne

Metoda ta polega na pokryciu szyby płynem, za pomocą specjalnej myjki z mikrofibry. Ma ona za zadanie zmiękczyć zalegający na oknie brud oraz poruszyć go, aby drugi z elementów, czyli ściągaczka, prowadzona po szybie w odpowiedni sposób, usunęła cały zalegający brud razem z wodą i płynem, pozostawiając okno idealnie czyste. Metodą tą myjemy okna wewnątrz budynków oraz jeśli wysokość na to pozwala – na zewnątrz.

Mycie okien wodą demineralizowaną

To metoda, która wykorzystuje do mycia przeszkleń wyłącznie idealnie czystą wodę, bez użycia chemii. Urządzenie które podpinamy do źródła wody posiada wbudowane, połączone szeregowo trzy filtry – wstępny – węglowo-sedymentacyjny, główny – membrana odwróconej osmozy oraz końcowy – filtr ze złożem jonowymiennym. Połączenie takie pozwala na usunięcie z wody wszystkich cząsteczek zanieczyszczeń oraz minerałów. Tak oczyszczoną wodą, za pomocą specjalnej szczotki z miękkim włosiem lub pada, jesteśmy w stanie wymyć zewnętrzne okna, przeszklenia, witryny do wysokości 16 metrów – bez używania podnośnika czy technik alpinistycznych – co realnie przekłada się na atrakcyjną cenę. Po wyschnięciu wody, szyba jest idealnie czysta, bez żadnych plam czy zacieków. Metodą tą myjemy głównie zewnętrzne przeszklenia, witryny, nieotwierane, trudno dostępne okna na dużych wysokościach. Jest to również idealny sposób na mycie okien francuskich (z kratką w środku) oraz daszków szklanych lub z plexi np. nad wejściem do budynku

Cennik mycia okien

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a na wycenę mycia okien składa się wiele czynników, m. in.: specyfikacja obiektu, zakres prac, termin realizacji oraz co najważniejsze, oczekiwania Klienta.

Wiemy, że cena często jest głównym kryterium, dlatego każda nasza wycena jest darmowa i możliwie szybka (nawet w ciągu kilku godzin).

Mycie okien warto połączyć z myciem paneli fotowoltaicznych które również mamy w swojej ofercie. Przy łączeniu usług udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Działamy na terenie Krakowa i okolic.

Call Now Button
LOGO MINTCLEAN white

BIURO@MINTCLEAN.PL
tel. 516-029-615