Sprzątanie biur Kraków

Specjalizujemy się w regularnym utrzymaniu czystości powierzchni biurowych na terenie Krakowa i okolic. Zapewniamy kompleksową usługę sprzątania wewnętrznego w małych, średnich oraz dużych biurach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, zaufany personel i stale powiększające się grono zadowolonych Klientów. Zajmujemy się również myciem okien, przeszkleń, witryn oraz sprzątaniem poremontowym.

ZAPEWNIAMY

SPOKÓJ

Nasza usługa, to coś więcej niż tylko sprzątanie. To zapewnienie naszemu Klientowi komfortu i spokoju, które zapewniamy wzięciem na siebie całej odpowiedzialności za sprzątanie biura.

Dlaczego warto wybrać firmę sprzątającą?

Nad każdym obiektem czuwa opiekun, którego zadaniem jest nadzór nad pracownikami oraz dbanie, aby końcowy efekt sprzątania biura spełniał oczekiwania naszego Klienta. W razie nieobecności osoby sprzątającej jest również gotowa ją zastąpić aby zagwarantować ciągłość usługi.

Współpraca z nami w przeciwieństwie do zatrudnienia osoby sprzątającej na etat, różni się również tym, że to my pilnujemy, aby usługa była wykonana perfekcyjnie, przy jak najmniejszym zaangażowaniu Klienta. Dlatego stale kontrolujemy jakość sprzątania powierzchni biurowej i na bieżąco reagujemy na nawet najbardziej awaryjne sytuacje. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, jesteśmy elastyczni i potrafimy błyskawicznie dostosować się do danej sytuacji (np. sprzątanie po imprezie firmowej, awaria rury w łazience, nagłe przesunięcie serwisu na późniejszą godzinę etc.).

Na życzenie udostępniamy nasze referencje na potwierdzenie powyższych słów.
Na życzenie udostępniamy nasze referencje na potwierdzenie powyższych słów.
Naszym Klientom służymy również poradą na szeroko pojęte tematy związane z utrzymaniem czystości.
Naszym Klientom służymy również poradą na szeroko pojęte tematy związane z utrzymaniem czystości.

Cennik sprzątania biur

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Na wycenę sprzątania powierzchni biurowej, wpływ ma wiele czynników, m.in.: powierzchnia biura, ilość przeszkleń, rodzaj podłóg, ilość kuchni/łazienek, liczba pracowników etc.

Wiemy, że cena często jest głównym kryterium, dlatego każda nasza wycena jest darmowa i możliwie szybka (nawet w ciągu kilku godzin).

Sprzątanie biura warto połączyć z myciem okien które również mamy w swojej ofercie. Przy łączeniu usług udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Call Now Button
LOGO MINTCLEAN white

BIURO@MINTCLEAN.PL
tel. 516-029-615